• силен тим

  силен тим

  Имаме професионален тим R & D тим за продажба и брзо одговор. Обезбедат повеќето одлични производи, најповолна цена и одлична цена перформанси.
 • одличен квалитет

  одличен квалитет

  Фирмата специјализира во производство на четки за коса, чешел косата, коса straighteners, коса curlers, ножици на косата и други фризерски додатоци.
 • предности

  предности

  Нашите производи имаат добар квалитет и кредит за да ни може да се постави многу филијали и дистрибутери во нашата земја.
 • Сервис

  Сервис

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.
 • O1CN01XUvyf62KMHkbbyhC3 _ !! 2225019542
 • O1CN012KMHj4KOkuIgGzQ _ !! 0-item_pic

нашата приказна

Dongguan QiLin Фризерски производи копродукции, Ltd, професионален производител на hairbrushes, чешли и други фризерски додатоци, е основана во 1997 година За повеќе од 20 години, QiLin е еден од лидерите во line.Our фабриката за фризерски производ се наоѓа во Dongguan, Гуангдонг, Кина. Тоа трае околу половина час да се вози до Куангџоу и Shengzhen ...

 

 

WhatsApp Онлајн Chat!