100% Natural wild boar bristle Beard Brush – WB510

Краток опис:

Се справи Материјал: дрво

Наежвам материјал: свиња наежвам

Мин.нарачката Количина: 1000 Парче / Парчиња

Набавка Способност: 200k / месец

Пристаниште: Шенжен

Начин на плаќање: T / T, Alibaba осигурување, Paypal, Western union

Конвенционалните пакување: Прилагодено

Производство доведе време: еден месец

Бренд име: ОЕМ

Боја: Прилагодено

Капацитет: 300000 / месец


детали за производот

Зошто Изберете нас

Најчесто поставувани прашања

Тагови производ

 1. 100% свиња влакната - Нашата влакната се зајакнати за да се спречи од паѓање, за разлика од конкурентите со други слични производи на пазарот. Медиумот меки влакна се верни на текстура.
 2. Не е тешко и остри на скалпот или премногу меки да навлезат фоликулите на косата.
 3. Тоа е посилна и потрајни од другите шумата, па го зема она животот го фрла во него - и изгледа убаво за годините што доаѓаат.
 4. Дали имате квадратни главата или тркалезна глава? (Добро, сите знаеме, повеќето од нас имаат круг глави) Нашата крива дизајн Контурите на обликот на главата, како и на вашата дланка.

 

големина 13 * 7cm
примероци Ние можеме да понудиме постоечки примероци одеднаш, прилагодено примероци во рамките 7days
Порт Шенжен и Куангџоу пристаниште
Услови на плаќање 30% пред пратката, 70% во однос на BL
пакување прилагодено пакување
испорака DHL, FedEx, EMS, UPS-от, ТНТ, итн
Користење на логото прилагодено логото
funtion фризерски
боја прилагодено боја
Сертификат BSCI, SGS, FSC, да стигнете, ROHS
апликација Професионални салон, за домашна употреба, промоција, подарок

6


 • Претходно:
 • Следно:

 • производителот коса четка

  четки за коса производителот

  1.П: Дали сте фабрика?
  О: Да, ние сме професионални фабрика со 20 години производство exprience
  наоѓа во област на Wanniudun, Dongguan.

  2.П: Можете ли да се печати логото и цртање на производи?
  О: Да, ако вашите квантитет исполнат нашите MOQ, ние може да печати вашето лого и цртање.

  3.П: Која е вашата MOQ?
  A: за различни предмети, MOQ ќе биде различен.

  4.Q: Која боја може да се направи?
  A: Секоја боја на Pantone.

  5.Q: Што е вашиот мандат за исплата?
  1) 30% депозит од страна на ТТ и биланс против копија на превозот документи

  2) За мала количина, 100% ТТ однапред.

  3) L / C по видување е прифатлива за нарачки во износ од повеќе од USD30,000.

  4) Надоместокот Пример: може да се плати преку PayPal.

  6.Q: Како можам да добијам примерок?
  Постојат примероци се бесплатно.

  OEM примероци треба задолжен примерок.

  Авионски ќе бидат платени од страна на клиентите.

  Можете да најдете многу повеќе модерни стилови од нашите професионални веб-сајт, како што ние ажурирање на нашите веб-сајт често!

 • WhatsApp Онлајн Chat!