• ekip të fortë

  ekip të fortë

  Ne kemi R & D ekip profesional dhe të shpejtë ekip të shitjes përgjigje. Të siguruar produktet më të shkëlqyer, çmimin më të favorshme dhe performanca e shkëlqyer kosto.
 • cilësi të shkëlqyeshme

  cilësi të shkëlqyeshme

  Kompania e specializuar në prodhimin e furçat e flokëve, kombinezon flokët, straighteners flokët, curlers flokët, gërshërë e flokëve dhe pajisje të tjera të flokëve.
 • Përparësitë

  Përparësitë

  Produktet tona kanë cilësi të mirë dhe kredi të na mund të krijuar shumë filiale dhe shpërndarësit në vendin tonë.
 • shërbim

  shërbim

  Nëse kjo është e para-shitjes ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojë shërbimin më të mirë për të le ju e dini dhe të përdorin produktet tona më shpejt.
 • O1CN01XUvyf62KMHkbbyhC3 _ !! 2225019542
 • O1CN012KMHj4KOkuIgGzQ _ !! 0-item_pic

Historia jonë

Dongguan Qilin flokëve Produkte Co, Ltd, një prodhues i hairbrushes, kombinezon dhe pajisje të tjera të flokëve, u themelua në vitin 1997. Për më shumë se 20 vjet, Qilin ka qenë një nga udhëheqësit në fabrikë të produktit line.Our flokëve është e vendosur në Dongguan, Guangdong, China. Ajo merr rreth një orë e gjysmë për të përzënë në Guangzhou dhe Shengzhen ...

 

 

WhatsApp Online Chat!