Brush Boar Bristle Wooden Handle Hair Brush – Pink – AB236

Përshkrim i shkurtër:

Trajtuar Materiali: druri

Ngrihet material: derri ngrihet ose najloni

Min.urdhër Sasia: 2000 Copë / copë

Furnizimi Aftësia: 200K / muaj

Port: Shenzhen

Kushtet e pagesës: T / T, sigurimi i Alibaba, Paypal, Western Union

paketimit Konvencionale: Custom

Prodhimit të çojë kohë: një muaj

Brand Name: OEM

Ngjyra: Custom

Kapaciteti: 3.000.000 / muaj


Detail Product

Company information

FAQ

Produkt Tags

Boar Bristle Hair Brush - shpohet natyrore derri promovuar flokë të shëndetshëm nga stimulimi e vajra natyrore nga kokës. material druri Made 100% natyral prej druri. shpohet të fortë dhe të shkëlqyer dhe këmbët për punë me telat e gjata të drejtë, pasi ato ndihmojnë për të butë masazh lëkurë me flokë dhe gjithashtu lustrim fije. Mund të përdoret në felines, primitive dhe disa tunika egra. Lustrim dhe mosangazhimi në një furçë të vetme.

  1. Stimuluar dhe masazh - kokës juaj, të përshpejtojë qarkullimin e gjakut dhe vaj bilancit. Lëshohem dhe krehër të gjitha llojet e flokëve dhe gjatesite e flokëve me shpohet unike derr që ndihmojnë shpërndani vaj kokës në të gjithë flokët për të siguruar të shëndetshme në kërkim, flokët natyrore në kërkim. Stimulon prodhimin e vajrave ushqyes, të cilat ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve, me shpohet butë dhe një ideal të gjerë furçë për flokët e drejtë.
  2. Prevent HAIR - nga dëmtimi statike, dizajn Anti-statike, të bëjë flokët e shëndetshëm dhe i butë. Ajo është konsideruar ideale, sepse ajo mbyllet lëkurëzës shtresë dhe krijon flokë me shkëlqim. shpohet derri janë shpohet natyrore, e butë dhe elastike që butësisht furçë flokët dhe janë të përshtatshme për përdorim edhe në fëmijët. Ata janë më të mirë për përdorim natën, pasi ata u shpërndanë të naftës natyrore nga flokët tuaj nga rrënja deri në skajet, pa flokë që ka ndjesi e flokët me vaj.
  3. Për flokë - kjo furçë ndenja mund të përdoret nga burrat dhe gratë, pavarësisht llojin e flokëve. flokët gjobë mund të përfitojnë nga shpohet derr stimuluese vajra natyrale e flokëve për flokë të shëndetshëm, ndërsa flokët e trashë do të gëzojnë karakteristikat Detangling e këtij furçë flokësh.
 1. Professional Wooden Handle Hair Brush
  Keywords Boar Bristle bojë rozë furçë flokësh prej druri
  madhësi 24.5 * 8cm
  material Druri dhe derri i ngrihet
  moq 1000pcs
  mostrat Ne mund të ofrojmë mostrat ekzistuese në të njëjtën kohë, mostra të përshtatur brenda 7 diteve
  Kushtet e pagesës 30% para se të dërgesës, 70% kundrejt të BL
  paketim paketimin Customized
  dorëzim DHL, FedEx, EMS, UPS, TNT, etj
  Logo customized Logo
  Ngjyrë ngjyra Customized
  certifikatë BSCI, SGS, FSC, REACH, RoHS
  Aplikacion sallon profesional, përdorim në shtëpi, promovimin, dhuratë

  !!!Hair care tips:

  If you get dandruff, brushing will help to massage away those dead skin cells. I would always recommend that people with dandruff brush and wash their hair every day.

  If you have curly hair, of course, combs are better – most people with curly hair will know this already. Although, even if you have curly hair, I would recommend you brush it before you wash it.

  Whatever your hair type, I would suggest you brush it before you shampoo and then apply conditioner through your hair with your fingers. You want to minimise brushing when it is wet because that is when there is an increased risk of stretching and breaking.

9711


 • Previous:
 • Next:

 • prodhues furçë flokësh

  furçat e flokëve prodhues

  1.Pyetje: A jeni fabrikë?
  A: Po, ne jemi një fabrikë profesional me exprience 20 vjet të prodhimit
  të vendosura në Wanniudun Qarkut, Dongguan.

  2.Pyetje: A mund të shtypura logon tonë dhe duke tërhequr mbi produktet?
  A: Po, në qoftë se sasia e juaj takohen moq tonë, ne mund të shtypura logon tuaj dhe vizatim.

  3.Pyetje: Çfarë është moq juaj?
  A: Për artikujve të ndryshëm, MOQ do të jetë ndryshe.

  4.Pyetje: Çfarë ngjyrë mund të bëhet?
  A: Çdo ngjyrë në Pantone.

  5.Pyetje: Cili është termi juaj e pagesës?
  1) 30% e depozitave nga TT, dhe bilanci kundër kopje të docs anijeve

  2) Për sasi të vogla, 100% TT paraprakisht.

  3) L / C në pamje është i pranueshëm për urdhërat në sasi prej më shumë se USD30,000.

  4) ngarkuar Shembull: ju mund të paguani me PayPal.

  6.Q: Si mund të marr mostrën?
  Ekzistojnë mostrat janë pa pagesë.

  Mostrat OEM nevojë ngarkuar mostër.

  mallrave e ajrit do të paguhet nga konsumatori.

  Ju mund të gjeni stilet më shumë në modë nga faqen tonë profesionale, si ne update faqen tonë shpesh!

 • WhatsApp Online Chat!